O nas

"TechnoMaszBud" – producent sprzętu rolniczego i grzewczego. Produkujemy takie produkty jak:

 


Granulatory –to niezbędne urządzenie, pomagające obniżyć koszty karmy dla zwierząt domowych w prywatnych gospodarstwach.  Jest również stosowane jako sprzęt w małej firmie do produkcji granulowanych mieszanek paszowych i peletów paliwwych.

 


Wytłaczarki do ziarna – jest to urządzenie służące do przekształcania włożonego do niego ziarna w spienione paluszki. Te paluszki są bardzo podobne do pałeczek kukurydzianych dla dzieci, mają również przyjemny zapach i smak. Dlatego zwierzęta lubią jedzenie ekstrudowane bez pozostawiania odpadów.

 


Łuparki do orzechów – opracowane i kompaktowe niedrogie modele do rozdrabniania orzechów uprawianych na podwórku oraz modele o znacznie wyższej wydajności dla przedsiębiorców zajmujących się przemysłowym przetwarzaniem orzechów włoskich.

 


Piece na drewno seria "Brześć" – unikalny wynalazek inżynierów "TechnoMashBud" . Taki piec, znajdą  państwo wyłącznie w naszej firmie. Cechą tego Pieca jest to, że może ogrzać nie tylko pomieszczenie, w którym się znajduje, ale także sąsiednie pokoje.

 

Ponadto firma produkuje również inne urządzenia grzewcze:  nagrzewnice powietrza, nagrzewnice, wymienniki ciepła.

 

Jakość, serwis, sprawiedliwe ceny i innowacje to cechy wyróżniające firmę "TechnoMaszBud". Pozwalają one firmie być wiarygodnym dostawcą naszych produktów na rynku polskim i ukraińskim oraz  iść z duchem czasu.

Etykieta pracy "TechnoMaszBud"


Zorientowane na klienta

 

Strategia firmy ma na celu zidentyfikowanie i zaspokojenie potrzeb nabywców zarówno teraz, jak iw przyszłości, w celu budowania długoterminowych relacji z nimi.

 

Przezroczystość

 

Firma prowadzi otwartą współpracę z konsumentami i dostawcami. Nasz sprzęt jest szeroko stosowany na terenie całej Polski i Ukrainy, a także w wielu krajach poza ich granicami.

 

Otwartość

 

Wykwalifikowani pracownicy firmy są zawsze gotowi udzielać odpowiedzi na wszystkie pytania konsumentów oraz rozwiązywać trudności napotykane przez klientów, które są związane z produktami firmy.

 

Innowacja

 

Firma tworzy i skutecznie wprowadza innowacje oparte na zasadach marketingu społecznego i etycznego. Priorytetem procesów innowacyjnych jest bezpośrednia konsekwencja poprawy bazy materiałowej i technicznej firmy oraz podniesienia poziomu profesjonalizmu personelu. Specjaliści firmy także podążają za postępem technologicznym na świecie i wdrażają jego innowacje w technologie firmy.

 

Lojalność

 

Firma jest gotowa spełnić życzenia indywidualnych odbiorców i skorygować produkcję danego produktu pod kątem indywidualnego zamówienia konkretnego klienta.

 

Społeczna odpowiedzialność biznesu

 

Firma ma wysoki poziom odpowiedzialności społecznej wobec pracowników i społeczeństwa.

 

Dziękujemy za poświęcenie czasu na zapoznanie się z firmą "TechnoMaszBud", czekamy na listy i telefony. Chętnie bedziemy  z Tobą współpracować!

 

Top