Elektromos motoros pofás törőgép BIZON-450
  • 11 kW
Lehetséges választások
  • Cikkszám: BIZON-450-E
Garancia és Szerviz
Rólunk
Szállítás és fizetés
Kapcsolat
Főbb jellemzők Minden specifikáció
Hossz: 1957,0 (mm)
Szélesség: 860,0 (mm)
Magasság : 1395,0 (mm)
Súly: 1050 kg
Áru típusa: Állkapocs törőgép
Leírás
Bizon-450-E a sorozat leghatékonyabb pofás törőgépe olyan nagyméretű építőanyagok hatékony aprítására lett tervezve, mint a vasalatlan beton, tégla, kerámia anyagok, törmelék, szén, koksz és mások. A nagy adagolónyílásnak köszönhetően akár 450 mm-es darabokat is aprítani tud, ezáltal a modell ideális az újrahasznosításban és az építőiparban végzett munkához. A modell Bizon-450 elérhető benzinmotoros változatban is, amely használható olyan munkaterületeken, ahol nincs áramellátás.
A BIZON sorozat kisebb modelljeitől eltérően ez a pofás törőgép lehetővé teszi a nagyobb frakciójú alapanyag (akár 450 mm hosszúságú, 250 mm magasságú és szélességű) feldolgozását.
Ha 50 mm alatti frakcióra van szükség, javasoljuk két pofás törőgép elhelyezését egy technológiai sorban – a nagyobb törőgép feldolgozza az alapanyagot 50–80 mm-es frakcióra, majd a kisebb a kívánt, apróbb méretre aprítja tovább.
Lehetőség van a gép tesztelésére is saját alapanyagon raktárunkban!
Működési elv
A Bizon-450-E pofás törőgép előnyei:
  • Csendes és környezetbarát működés – nincs kipufogógáz, alacsony zajszint
  • Állandó teljesítmény és alacsony üzemeltetési költség
  • Ideális csarnokokban és zárt helyeken történő használatra
Videó: Bizon-450 pofás törőgép kő, beton, tégla és egyéb kemény anyagok feldolgozásához
Videó: Bizon-450 pofás törőgép | Építési hulladék feldolgozása
Műszaki rajz:
Felhasználás
Műszaki adatok:
  • Betöltőnyílás mérete – 450 mm х 250 mm
  • Elektromos motor teljesítménye – 11 kW
  • Benzinmotor teljesítménye – 18 LE
  • Tömeg – 1050 kg
További információra van szüksége erről a berendezésről?
Lépjen kapcsolatba velünk – segítünk Önnek megtalálni a legjobb megoldást!
Kapcsolatfelvétel
Specifikáció
Méretek
Hossz
1957,0 (mm)
Szélesség
860,0 (mm)
Magasság
Súly
1050 kg
Főbb jellemzők
Áru típusa
Állkapocs törőgép
Jelentkezés
Zúzás: érc, szén, koksz, gránit, kerámia, kvarc, beton, zúzott kő
Hajtás típusa
Elektromos, benzin
Motor teljesítmény
Elektromos motor – 11 kW;
Feszültség
400 V/50/60 Hz
További funkciók
Garanciális időszak
12 hónap
Méretek
Hossz
Szélesség
Magasság
Súly
1050 kg
Főbb jellemzők
Áru típusa
Állkapocs törőgép
Jelentkezés
Hajtás típusa
Elektromos, benzin
Motor teljesítmény
Elektromos motor – 11 kW;