Takarmány pelletáló gépek ROTEX-100
  • 1.5 kW
    2.2 kW
Raktáron
Értékelés:
Lehetséges választások
  • Cikkszám: ROTEX-100
Garancia és Szerviz
Rólunk
Szállítás és fizetés
Kapcsolat
Főbb jellemzők Minden specifikáció
Hossz: 600,0 (mm)
Szélesség: 430,0 (mm)
Magasság : 410,0 (mm)
Súly: 40,0 (kg)
A szerszám keresztirányú furatainak átmérője : 2–8 mm (választható)
Leírás
  • búzakorpa,
  • gabona keverékek,
  • gabona hulladék.
ROTEX-100 lehetővé teszi takarmány előállítását különböző állatfajok számára:
  • haszonállatok,
  • baromfi,
  • halak.
Lehetőség van arra, hogy ezt a gépet az Ön alapanyagával kipróbálja raktárunkban!
A csomag tartalma
  • ROTEX-100 granuláló – 1 db
  • Kezelési útmutató – 1 db
  • Matricakihúzó – 1 db
A granulátumgyártás folyamata
  1. Az alapanyagot (pl. korpa) a betöltő tartályba öntjük.
  3. A kialakított granulátumot kés vágja le, és az a munkakamrából kipottyan.
  4. A kész granulátum a tárolóedénybe vagy a talajra kerül.
A ROTEX-100 granuláló előnyei
  1. Kiegyensúlyozott étrend:
  2. Csökken a betegségkockázat:
  3. A takarmány maximális hasznosulása:
  4. Jobb tárolás és szállítás:
    A granulátum nem porol, nem törik és ellenáll a nedvességnek – még hosszabb tárolás esetén is.
Videó: Granulált takarmány előállítása 1,5 kW-os granulálón | Vásárlói videó
Műszaki rajz:
Felhasználás
Műszaki paraméterek:
  • motor teljesítménye: 1,5 kW (380-400 V) és 2,2 kW (220-240 V);
  • 1500 fordulat/perc;
  • a matricakészlettel 2–6 mm átmérőjű granulátum készíthető;
  • kapacitás: 40 kg granulátum óránként.
  • Henger átmérője (1 db): 60 mm.
  • Henger szélessége (1 db): 22,5 mm.
  • Matrica átmérője: 100 mm
További információra van szüksége erről a berendezésről?
Keressen minket – segítünk megtalálni a legjobb megoldást Önnek!
Kapcsolatfelvétel
Specifikáció
Méretek
Hossz
600,0 (mm)
Szélesség
430,0 (mm)
Magasság
Súly
40,0 (kg)
Főbb jellemzők
A szerszám keresztirányú furatainak átmérője
2–8 mm (választható)
Áru típusa
Takarmánygranulátor
Jelentkezés
Granulált takarmány előállításához
Hajtás típusa
Elektromos
Teljesítmény
legfeljebb 40,0 (kg/h)
Motor teljesítmény
1,5 (kW)
Feszültség
230 V / 400 V
Forgási sebesség
1500 fordulat percenként
A halványító átmérője
100 (mm)
Kések száma
1(db)
További funkciók
A görgők száma
2 (darab)
Garanciális időszak
12 hónap
Méretek
Hossz
Szélesség
Magasság
Súly
40,0 (kg)
Főbb jellemzők
2–8 mm (választható)
Áru típusa
Takarmánygranulátor
Jelentkezés
Hajtás típusa
Elektromos
Teljesítmény
legfeljebb 40,0 (kg/h)
Motor teljesítmény
Feszültség
230 V / 400 V
Forgási sebesség
1500 fordulat percenként
A halványító átmérője
100 (mm)
Kések száma
1(db)
További funkciók
A görgők száma
2 (darab)
Garanciális időszak
12 hónap
A jelem:
Írjon véleményt a termékről
Megjegyzés: HTML használata nem engedélyezett!
Leave a review  ↓
1 reviews
0 answers
1 ratings
100% 1 positive