Žiauninis trupintuvas su benzininiu varikliu BIZON-450
  • Vidaus degimo variklis
Sandėlyje
Įvertinimas:
Galimi pasirinkimai
Sandėlyje 59,236.80zł
48,160.00zł
Be PVM: 59,236.80zł
  • Prekės kodas: BIZON-450-S
Garantija ir aptarnavimas
Apie mus
Pristatymas ir mokėjimas
Kontaktai
Pagrindinės savybės Visos specifikacijos
Ilgis: 1957,0 (mm)
Szerokość: 860,0 (mm)
Aukštis : 1395,0 (mm)
Svoris: 1050.0(kg)
Prašymas : Trupinimas: rūda, anglis, koksas, granitas, keramika, kvarcas, betonas, skalda
Aprašymas
Bizon-450-S yra našiausias žnyplinis smulkintuvas serijoje, sukurtas efektyviam didelių statybinių medžiagų, tokių kaip nearmuotas betonas, plytos, griuvėsiai, keraminės medžiagos, anglis, koksas ir kitos, smulkinimui. Dėl didelės padavimo angos įrenginys gali smulkinti gabalus iki 450 mm dydžio, todėl šis modelis puikiai tinka darbui perdirbimo ir statybų pramonėje. Bizon-450 taip pat yra prieinamas elektrinėje versijoje, leidžiančioje dirbti tyliau ir be išmetamųjų dujų.
Skirtingai nuo mažesnių BIZON serijos modelių, būtent šis žnyplinis smulkintuvas leidžia dirbti su didesnės frakcijos žaliava (iki 450 mm ilgio bei iki 250 mm aukščio ir pločio).
Norint gauti mažesnę nei 50 mm frakciją, rekomenduojame dvi žnyplines smulkintuvus įstatyti į vieną technologinę liniją – didesnis smulkintuvas susmulkina žaliavą iki 50–80 mm frakcijos, o mažesnis – iki reikiamos, smulkios frakcijos.
Galite išbandyti šį įrenginį su savo žaliava mūsų sandėlyje!
Veikimo principas
Bizon-450-S žnyplinio smulkintuvo privalumai:
  • Nepriklausomybė nuo elektros tinklo – mobilumas lauke
  • Tvirtas 18 AG variklis – didelis našumas net ir nutolusiose vietose
  • Atspari konstrukcija – pritaikyta darbui sudėtingomis sąlygomis
  • Didelis mobilumas – dėl ratų ir priekabos kablio, šį smulkintuvą lengva transportuoti
Vaizdo įrašas: BIZON-450 žnyplinis smulkintuvas | Statybinių atliekų perdirbimas
Techninė schema:
Pritaikymas
Techniniai duomenys:
  • Pakrovimo angos matmenys – 450 mm х 250 mm
  • Elektrinis variklis – 11 kW
  • Benzininis variklis – 18 AG
  • Svoris – 1050 kg
Reikia daugiau informacijos apie šį įrenginį?
Susisiekite su mumis – patarsime geriausią sprendimą jums!
Kontaktas
Specifikacija
Matmenys
Ilgis
1957,0 (mm)
Szerokość
860,0 (mm)
Aukštis
Svoris
1050.0(kg)
Pagrindinės savybės
Prašymas
Trupinimas: rūda, anglis, koksas, granitas, keramika, kvarcas, betonas, skalda
Prekių rūšis
Žandikaulio smulkintuvas
Variklio tipas
Elektrinis, benzinas
Variklio galia
Benzininis variklis – 18 AG;
Papildomos funkcijos
Garantinis laikotarpis
12 mėnesių
Matmenys
Ilgis
Szerokość
Aukštis
Svoris
1050.0(kg)
Pagrindinės savybės
Prašymas
Prekių rūšis
Žandikaulio smulkintuvas
Variklio tipas
Elektrinis, benzinas
Variklio galia
Papildomos funkcijos
Garantinis laikotarpis
12 mėnesių
Mano ženklas:
Parašyti įvertinimą
Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Leave a review  ↓
1 reviews
0 answers
1 ratings
100% 1 positive
5
Usefulness of review
2 votes
100% 2 positive