Žiauninis trupintuvas su elektriniu varikliu BIZON-450
  • 11 kW
Galimi pasirinkimai
  • Prekės kodas: BIZON-450-E
Garantija ir aptarnavimas
Apie mus
Pristatymas ir mokėjimas
Kontaktai
Pagrindinės savybės Visos specifikacijos
Ilgis: 1957,0 (mm)
Szerokość: 860,0 (mm)
Aukštis : 1395,0 (mm)
Svoris: 1050 kg
Prašymas : Trupinimas: rūda, anglis, koksas, granitas, keramika, kvarcas, betonas, skalda
Aprašymas
Bizon-450-E yra našiausias žnyplinis trupintuvas šioje serijoje, sukurtas efektyviam didelių statybinių medžiagų, tokių kaip nearmuotas betonas, plytos, keraminės medžiagos, gruzas, anglis, koksas ir pan., trupinimui. Dėl didelės įkrovos angos ši mašina gali trupinti gabalus iki 450 mm dydžio, todėl šis modelis puikiai tinka perdirbimo ir statybos pramonei. Modelis Bizon-450 taip pat siūlomas benzininėje versijoje, kuri tinkama naudoti vietose, kur nėra elektros tiekimo.
Skirtingai nei mažesni BIZON serijos modeliai, būtent šis žnyplinis trupintuvas leidžia dirbti su žaliava, kurios frakcija didesnė (iki 450 mm ilgio, iki 250 mm aukščio ir pločio).
Norint gauti frakciją mažesnę nei 50 mm, rekomenduojame į vieną technologinę liniją sustatyti dvi žnyplines trupintuves – didesnė trupintuvas sumažina žaliavą iki 50–80 mm frakcijos, o mažesnė – iki reikiamos smulkios frakcijos.
Yra galimybė išbandyti šią mašiną su jūsų žaliava mūsų sandėlyje!
Veikimo principas
Bizon-450-E žnyplinio trupintuvo privalumai:
  • Tylus ir ekologiškas darbas – nėra išmetamųjų dujų ir žemas triukšmo lygis
  • Stabilus našumas ir žemos eksploatacijos sąnaudos
  • Idealiai tinka naudoti cechuose ir uždarose patalpose
Video: BIZON-450 žnyplinis trupintuvas akmens, betono, plytų ir kitų kietų medžiagų apdorojimui
Video: BIZON-450 žnyplinis trupintuvas | Statybinių atliekų apdorojimas
Techninis brėžinys:
Pritaikymas
Techniniai duomenys:
  • Krovos angos išmatavimai – 450 mm х 250 mm
  • Elektros variklis – 11 kW
  • Benzininis variklis – 18 AG
  • Svoris – 1050 kg
Reikia daugiau informacijos apie šį įrenginį?
Susisiekite su mumis – patarsime geriausią sprendimą Jums!
Kontaktai
Specifikacija
Matmenys
Ilgis
1957,0 (mm)
Szerokość
860,0 (mm)
Aukštis
Svoris
1050 kg
Pagrindinės savybės
Prašymas
Trupinimas: rūda, anglis, koksas, granitas, keramika, kvarcas, betonas, skalda
Prekių rūšis
Žandikaulio smulkintuvas
Variklio tipas
Elektrinis, benzinas
Variklio galia
Elektros variklis – 11 kW;
Įtampa
400 V/50/60 Hz
Papildomos funkcijos
Garantinis laikotarpis
12 mėnesių
Matmenys
Ilgis
Szerokość
Aukštis
Svoris
1050 kg
Pagrindinės savybės
Prašymas
Prekių rūšis
Žandikaulio smulkintuvas
Variklio tipas
Elektrinis, benzinas
Variklio galia
Elektros variklis – 11 kW;