O nas

"TechnoMaszBud" – producent sprzętu rolniczego.

Nasza firma jest producentem wysokiej jakości granulatorów/peleciarek oraz kompletnych linii do produkcji pelletu z trocin, wiórów, siana, słomy, granulatu z ziarna, paszy dla zwierząt itd. Jesteśmy partnerami wielu firm handlowych na całym świecie.

Wieloletnie doświadczenie, totalna kontrola jakości ta ciągłe doskonalenie pozwalają tworzyć produkt pierwszej klasy. Najwyższej jakości sprzęt to podstawa naszego biznesu. Dlatego Dział kontroli technicznej zawsze kontroluje jakość wszystkich maszyn oraz ich podzespołów.

Osiągi: Rocznie produkujemy i sprzedajemy ponad 1,000 sztuk sprzętu, a także eksportujemy nasze produkty do 19 krajów każdego roku. Chętnie podejmiemy współpracę i dołożymy wszelkich starań żeby dostarczyć Państwu najsolidniejsze rozwiązanie w stosunku do ceny!


Produkujemy takie produkty jak:

Granulatory –to niezbędne urządzenie, pomagające obniżyć koszty karmy dla zwierząt domowych w prywatnych gospodarstwach.  Jest również stosowane jako sprzęt w małej firmie do produkcji granulowanych mieszanek paszowych i peletów paliwwych.

 


Wytłaczarki do ziarna – jest to urządzenie służące do przekształcania włożonego do niego ziarna w spienione paluszki. Te paluszki są bardzo podobne do pałeczek kukurydzianych dla dzieci, mają również przyjemny zapach i smak. Dlatego zwierzęta lubią jedzenie ekstrudowane bez pozostawiania odpadów.

 


Łuparki do orzechów – opracowane i kompaktowe niedrogie modele do rozdrabniania orzechów uprawianych na podwórku oraz modele o znacznie wyższej wydajności dla przedsiębiorców zajmujących się przemysłowym przetwarzaniem orzechów włoskich.

 


Piece na drewno seria "Brześć" – unikalny wynalazek inżynierów "TechnoMashBud" . Taki piec, znajdą  państwo wyłącznie w naszej firmie. Cechą tego Pieca jest to, że może ogrzać nie tylko pomieszczenie, w którym się znajduje, ale także sąsiednie pokoje.

 

Ponadto firma produkuje również inne urządzenia grzewcze:  nagrzewnice powietrza, nagrzewnice, wymienniki ciepła.

 

Jakość, serwis, sprawiedliwe ceny i innowacje to cechy wyróżniające firmę "TechnoMaszBud". Pozwalają one firmie być wiarygodnym dostawcą naszych produktów na rynku polskim i ukraińskim oraz  iść z duchem czasu.

Etykieta pracy "TechnoMaszBud"


Zorientowane na klienta

 

Strategia firmy ma na celu zidentyfikowanie i zaspokojenie potrzeb nabywców zarówno teraz, jak iw przyszłości, w celu budowania długoterminowych relacji z nimi.

 

Przezroczystość

 

Firma prowadzi otwartą współpracę z konsumentami i dostawcami. Nasz sprzęt jest szeroko stosowany na terenie całej Polski i Ukrainy, a także w wielu krajach poza ich granicami.

 

Otwartość

 

Wykwalifikowani pracownicy firmy są zawsze gotowi udzielać odpowiedzi na wszystkie pytania konsumentów oraz rozwiązywać trudności napotykane przez klientów, które są związane z produktami firmy.

 

Innowacja

 

Firma tworzy i skutecznie wprowadza innowacje oparte na zasadach marketingu społecznego i etycznego. Priorytetem procesów innowacyjnych jest bezpośrednia konsekwencja poprawy bazy materiałowej i technicznej firmy oraz podniesienia poziomu profesjonalizmu personelu. Specjaliści firmy także podążają za postępem technologicznym na świecie i wdrażają jego innowacje w technologie firmy.

 

Lojalność

 

Firma jest gotowa spełnić życzenia indywidualnych odbiorców i skorygować produkcję danego produktu pod kątem indywidualnego zamówienia konkretnego klienta.

 

Społeczna odpowiedzialność biznesu

 

Firma ma wysoki poziom odpowiedzialności społecznej wobec pracowników i społeczeństwa.

 

Dziękujemy za poświęcenie czasu na zapoznanie się z firmą "TechnoMaszBud", czekamy na listy i telefony. Chętnie bedziemy  z Tobą współpracować!

 

Top